+34 938030763 zoom@zoomigualada.org

Programació 2016

DILLUNS 21 DE NOVEMBRE

18:00h CINC DIES AL LICEU – Secció Zoom Formats + AUGA- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

 
DIMARTS 22 DE NOVEMBRE

20.30h Acte d’Inaguració i LOPE CONTRA CERVANTES -Secció Oficial – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*  

 
DIMECRES 23 DE NOVEMBRE

09:30h Zoom Class amb l’equip INFO K – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

11:30h CURTMETRATGES ÒMNIUM CULTURAL. Premis VOC – Secció Zoom Formats

15:15h AL SOSTRE DEL MÓN – Secció Zoom Kids – TEATRE JOVENTUT JORBA  *Sessió per a escolars*

18:00h FÉLVILÁG – Secció Oficial – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip

20:00h TRAPPED – Secció Zoom Series  – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

21:00h EBRE, DEL BRESSOL A LA BATALLA – Secció Oficial – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

 

DIJOUS  24 DE NOVEMBRE

09:30h AL SOSTRE DEL MÓN – Secció Zoom Kids – MUSEU DE LA PELL D’IGUALADA  *Sessió per a escolars*

09:30h AL SOSTRE DEL MÓN – Secció Zoom Kids – CINEMES MONT-AGORA de Santa Margarida de Montbui *Sessió per a escolars*

09.30h Zoom Class- Dirigir el primer documental – A LA PUTA PUTA STRASSE. 2º ACTO – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

18:00h AGNES – Secció Oficial – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip

20:00h BIRTHDAY – Secció Oficial – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

20:00h HUMAN TOWERS-BBC amb la col·laboració del Centre UNESCO – Secció Zoom Formats – TEATRE DE L’AURORA

21:00h LAMPEDUSA. Minisèrie de 2 capítols – Secció Oficial – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

21:30h SECCIÓ ZOOM KM.0 + MICROCURTS D’ANIMACIÓ GASPAR CAMPS – TEATRE DE L’AURORA *Amb la presència de l’equip*

22:00h SECCIÓ ZOOM JOVE – Curtmetratges – TEATRE DE L’AURORA *Amb la presència de l’equip*

 

DIVENDRES 25 DE NOVEMBRE

09:30h AL SOSTRE DEL MÓN – Secció Zoom Kids – Auditori CAN PAPASSEÏT de Vilanova del Camí *Sessió per a escolars*

09.30h  Zoomclass DIARIO VICE de MOVISTAR+ – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

11.30h  Zoomclass amb l’equip d’IMPORSTARR – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

13:00h  Zoomclass desenvolupament d’un videojoc amb CUBUS GAMES – Auditori CAN PAPASSEÏT de Vilanova del Camí

15:00h AL SOSTRE DEL MÓN – Secció Zoom Kids – Sant Martí de Tous *Sessió per a escolars*

18.00h III SHOWCASE DE PILOTS DE FICCIÓ – Fàbrica MÒRITZ I  FACULTAT DE COMUNICACIÓ BLANQUERNA de BARCELONA

18:30h HOPE – Secció Oficial – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

20:00h VERSUS, THE LIFE AND FILMS OF KEN LOACH – Secció Zoom Formats. CINEMES MONT-AGORA de Santa Margarida de Montbui

20:30h  GROENLAND – Secció oficial – TEATRE  MUNICIPAL L’ATENEU

20:30h LOLO RICO: LA MIRADA NO INVENTADA – Documental Secció Zoom Formats – TEATRE DE L’AURORA

22:00h Websèries  i Curmetratges d’ÒMNIUM CULTURAL. Premis VOC – Secció Zoom Formats – TEATRE DE L’AURORA *Amb la presència de l’equip*

22:30h FREISTATT – Secció Oficial amb la col·laboració de Cine Club Ateneu – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

 
DISSABTE 26 DE NOVEMBRE

10:00h a 13:30h  REALITAT VIRTUAL: EL MINISTERIO DEL TIEMPO – Secció Zoom Trendy- Sala de socis de l’Ateneu Igualadí

11:00h MeetZoom – Trobada de professionals del sector- Ateneu Lab.

16.00h 22 ÀNGELES – Secció Oficial- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

18.00h MERLÍ – Secció Zoom Series – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

21.00h  RECEPCIÓ I PHOTOCALL CONVIDATS I PREMIATS

21:30h GALA DE CLOENDA, LLIURAMENT DE PREMIS – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

 

DIUMENGE 27 DE NOVEMBRE

11:00h ACTE de lliurament PREMI D’HONOR CLUB SUPER3  i projecció especial “La família”- CINEMES MONT-AGORA a Santa Margarida de Montbui

17.30h PEL·LÍCULA GUANYADORA DEL FESTIVAL ZOOM 2016 -Secció ReZoom-
TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

19.30h PEL·LÍCULA GUANYADORA DEL FESTIVAL ZOOM 2016 -Secció ReZoom- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

 


Programació del festival en versió Pdf (4 MB)