+34 938030763 zoom@zoomigualada.org

Programació

DILLUNS 16 DE NOVEMBRE

18:00h Activitat AUGA – EL GRAN SILENCI, HORTA DE SANT JOAN -Zoom Docs- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

 

DIMECRES 25 DE NOVEMBRE
20.30h Acte d’Inaguració i FASSMAN, L’INCREÏBLE HOME RADAR -Secció Oficial – Fora de competició- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

 

DIJOUS 26 DE NOVEMBRE
09:30h ERNEST & CÉLESTINE – Secció Didàctic – MUSEU DE LA PELL D’IGUALADA I COMARCAL DE L’ANOIA *Sessió per a escolars*

09:30h ERNEST & CÉLESTINE – Secció Didàctic – CINEMES MONT-ÀGORA DE MONTBUI *Sessió per a escolars*

09.30h «EL DESENVOLUPAMENT D’UN PROJECTE D’ANIMACIÓ» –Zoom Class- amb la col·laboració de TV3. TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

19:00h TU Y YO – Secció Km. 0 – TEATRE DE L’AURORA

19:00h DES ROSES EN HIVER– Secció Oficial – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

20:00h TU TAMBÉ POTS -Zoom Docs- CINEMES MONT-ÀGORA *Amb la presència de l’equip*

20:30h HISTÒRIA D’UNA PLAÇA – Secció Km. 0 – TEATRE DE L’AURORA *Amb la presència de l’equip*

20:40h HABITACIONES CERRADAS – Secció Oficial – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

 

DIVENDRES 27 DE NOVEMBRE

9:30h ERNEST & CÉLESTINE – Secció Didàctic – AUDITORI CAN PAPASSEÏT DE VILANOVA DEL CAMÍ *Sessió per a escolars*

09.30h «TERESA» –Zoom Class– Amb la col·laboració de TVE i LA COMETA TV- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

17.00h II SHOWCASE DE PILOTS DE FICCIÓ- CCCB i FACULTAT DE COMUNICACIÓ BLANQUERNA – BARCELONA

17:30h CLARA IMMERWAHR – Secció Oficial- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

19:00h THE OUTLAW MICHAEL HOWE –Secció oficial – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

19:00h COLOR ESPERANÇA – Secció Km. 0 – TEATRE DE L’AURORA

19:15h LA LLUITA A LA MOTXILLA – Secció Km. 0 – TEATRE DE L’AURORA

20:00h CARLOS, REY Y EMPERADOR – Secció Zoom Especial – CINEMES MONT-ÀGORA *Amb la presència de l’equip*

21:00h RES NO TORNARÀ A SER COM ABANS – Secció Oficial – – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

21:00h MICROCURTS D’ANIMACIÓ GASPAR CAMPS – Secció Km. 0 – TEATRE DE L’AURORA *Amb la presència de l’equip*

21:30h SECCIÓ ZOOM JOVE – Curtmetratges i websèries – TEATRE DE L’AURORA *Amb la presència de l’equip*

22.30h PETER PAN MAN -Secció Oficial- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

 

DISSABTE 28 DE NOVEMBRE

16.00h LA XIRGU– Secció Oficial- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

18.00h MERLÍ- Secció Zoom Especial- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU *Amb la presència de l’equip*

21.00h RECEPCIÓ I PHOTOCALL CONVIDATS I PREMIATS

21:30h GALA DE CLOENDA, LLIURAMENT DE PREMIS – TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU
DIUMENGE 29 DE NOVEMBRE
17.30h PEL·LÍCULA GUANYADORA DEL FESTIVAL ZOOM 2015 -Secció ReZoom- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU

19.30h PEL·LÍCULA GUANYADORA DEL FESTIVAL ZOOM 2015 -Secció ReZoom- TEATRE MUNICIPAL L’ATENEU